KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9917143
nr 991 7143
Gustaf Wilhelm Palm
(1810-1890), Sverige
Akvarell, Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890), Italienskt landskap, signerad, G W P, 18x26
måndag 2 november 2015
kl 19:18:21
Gustaf Wilhelm Palm
Läs mer om Gustaf Wilhelm Palm